מתלבטים לגבי טיפול?

אל תישארו עם השאלות לבד!

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!

שלום!

שמי שרון חן ואני עובדת סוציאלית, בוגרת תואר שני במסלול קליני/ טיפולי מאוניברסיטת תל אביב. בעלת ניסיון עשיר של מעל 15 שנים במסגרות ציבוריות, עם משפחות ילדים ונוער. וכיום וב-8 שנים האחרונות  ואני עוסקת בטיפול פרטני.

הוכשרתי בתוכניות טיפול שונות ומגוונות ביניהם: טיפול במתבגרים, טיפול בנשים סביב מעגל הפוריות, פוטוגרפיה, לימודי cbt , emdr, act ועוד הכשרות נוספות …

המומחיות שלי היא טיפול בחרדות, פוביות וocd בקרב מתבגרים ונשים סביב סוגיות הקשורות בטראומות ומצבי חיים מורכבים.

מתוך ניסיון עשיר זה, פתחתי במרצות השנים מומחיות נוספת ויקרה ללבי, והיא לעזור לאנשים למצוא את הסוג טיפול אשר מתאים להם והמטפל המקצועי שילווה אותם בתהליך הטיפולי.

אני כאן כדי להבין יחד אתכם מה בדיוק הקושי והמוקד לטיפול? מהו סוג הטיפול המתאים ביותר למצוקה שלכם? וכך להתאים לכם את המטפל המוסמך, המקצועי והנכון עבורכם מתוך רשימה של מטפלים מוסמכים בלבד אשר תעודתם נבדקה. 

במסגרת התיאום טיפול אני מציעה גם שירות עבור משפחות שקיימים אצלם אבחונים רבים ומעוניינים לעשות אינטגרציה של כל האבחונים השונים על ידי כתיבת דוח הערכה מסכם והמלצות לטיפול.

אם השירות שאני נותנת הוא מה שאתם צריכים, אל תהססו- צרו קשר!

מה זה בדיוק 'מתאם טיפול'?

תיאום טיפול זה שירות ייחודי המונגש לנמצאים בצומת הבחירה האם להתחיל בטיפול? איזה סוג טיפול יתאים? ומהם ההבדלים בין מגוון שירותי הטיפול הנמצאים. תהליך הליווי הינו אישי, דיסקרטי ורגיש המביא  בחשבון את כל המערך השיקולים האישיים של הפונה והמקצועיים של המקצוע וההמלצות שקיבל לטיפול.

המושג תיאום טיפול לקוח מעולם של תיאום טיפול בבריאות הנפש, שם נהוג לפנות למתאם טיפול לפני תחילת טיפול ע"מ לדייק את סוג הטיפול ומשך הטיפול עבור הפונה. מתאם הטיפול הוא איש מקצוע, בעל ניסיון ורקע נרחב בסוגי טיפול, והיכרות מוקדמת עם מקרי טיפול ייחודיים ומגוונים. בד"כ מתאמ.ת הטיפול מגיע מרקע טיפולי מוסמך, אך לא תמיד. מתאמ.ת הטיפול בונה יחד עם המשתקם תוכנית שיקום אישית, בהתאם להחלטות שנתקבלו בוועדת השיקום, כך שתתאים לרצונותיו, לצרכיו וליכולותיו.

אם אתם מתלבטים האם לגשת לטיפול? מהו סוג הטיפול המתאים לכם או לילדיכם? אם אתם רוצים לקבל מידע לגבי ההבדלים בין סוגי הטיפול, הגישות השונות או לקבל המלצה על מטפלים מוסמכים, בעלי תעודות שעברו בדיקה. צרו קשר...

שרון חן

מראיינת ומקימת הפלטפורמה הדיגיטלית: 'בנימה אישית' – במה למטפלים, שמה לה מטרה להנגיש את עולם הטיפול הנפשי לקהל הרחב. עובדת סוציאלית בעלת תואר שני- מסלול קליני, מטפלת CBT ובשלבי הסמכה לEMDR. בנוסף לימודי  הכשרות נוספות הקשורות בטיפול אינטגרטיבי בנשים, פוטותרפיה, ACT, הסמכות החדשה והכשרות נוספות.

תפריט ניווט

הורידו עכשיו את רשימת המטפלים, היועצים והמאמנים ביבנה

אל תישאו עם השאלות לבד

השאירו פרטים ואחזור בהקדם

© 2023 All Rights Reserved