התקשרו עכשיו: 050-8482188

השאירו הודעה בוואטסאפ

שינוי הרגלים ואמונות מעכבות

גישה קוגניטיבית התנהגותית

שרון חן, עו"ס קליני

מטפלת CBT אינטגרטיבי, מטפלת EMDR, טיפול אינטגרטיבי בנשים, טיפול  ב-ACT

בין שירותיי

תיאום טיפול

שירות ייחודי המונגש לנמצאים בצומת הבחירה האם להתחיל בטיפול? איזה סוג טיפול יתאים? ומהם ההבדלים בין מגוון שירותי הטיפול הנמצאים. תהליך הליווי הינו אישי, דיסקרטי ורגיש המביא בחשבון את כל המערך השיקולים האישיים של הפונה והמקצועיים של המקצוע וההמלצות שקיבל לטיפול.

בנימה אישית

יוצרת ומנהלת הפלפטפורמה הדיגיטלית הארצית המעניקה במה למטפלים להביא את הנימה האישית שלהם לקדמת הבמה.

טיפול רגשי

מטפלת CBT אינטגרטיבי, מטפלת EMDR, טיפול אינטגרטיבי בנשים, טיפול  ב-ACT. אני מאמינה בכוחו של הקשר הטיפולי וביכולתו המופלאה של המוח לסייע בתהליך ההחלמה. אני נוטה לשלב שיטות טיפוליות שונות אשר נמצאו יעילות מבחינה מחקרית בשל יעילותם לקדם את האדם לעבר השינוי המיוחל לשמו הגיע לטיפול.

התחייבות לשמירה קפדנית על כללי אתיקה בטיפול

מחויבות לטיפול ממוקד בך

התאמת סוג הטיפול

שמירה על סודיות

שרון חן

שמי שרון חן אני עובדת סוציאלית בעלת תואר שני- מסלול קליני, מטפלת CBT ו EMDR. בנוסף במהלך השנים למדתי הכשרות נוספות הקשורות בטיפול אינטגרטיבי בנשים, פוטותרפיה, ACT, הסמכות החדשה ועוד הכשרות מהגל השלישי. במהלך שנותיי המקצועיים עבדתי כ-15 שנים במסגרות טיפוליות ציבוריות כגון השירות למשפחות אומנה והעמותה לילדים בסיכון. במסגרות אלו עבדתי עם משפחות ילדים ומתבגרים בין אם טיפול פרטני , הדרכות הורים וטיפול קבוצתי. עד לאחרונה שילבתי עבודה ציבורית עם עבודה במגזר הפרטי בו אני עובדת בעיקר עם מתבגרים צעירים ונשים סביב קשיים הקשורים בחרדות, פוביות,OCD וטראומות. אני מאמינה בכוחו של הקשר הטיפולי וביכולתו המופלאה של המוח לסייע בתהליך ההחלמה. אני נוטה לשלב שיטות טיפוליות שונות אשר נמצאו יעילות מבחינה מחקרית בשל יעילותם לקדם את האדם לעבר השינוי המיוחל לשמו הגיע לטיפול.

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

שעות פעילות

יום א':       9.000-19.00
יום ב':       9.000-19.00
יום ג':        9.000-19.00
יום ד':       9.000-19.00
יום ה':       9.000-19.00
יום ו':        סגור
יום שבת:  סגור

כתובת: המיסב 5, יבנה

טלפון: 050-8482188

טיקטוק

אינסטגרם

יוטיוב

התקשרו

וואטסאפ

פייסבוק

שתפו אותי